Prožít každý všední den jako neopakovatelný zážitek.

Dnešek je tím dnem.Téma, které teď ze všech témat Něžného cirkusu vnímám jako hlavní stěžeň.
Volá mě tím, jak je doba, ve které právě jsme rychlá. Kolik možností kolem sebe vidíme. Kolik zrcadel je nám díky tomu nastavováno. Dáváme si na wish-list, kterou seberozvojovou knihu ještě potřebujeme přečíst, abychom byli lepší verzí sebe sama, na jakou terapii zajdeme, kam to chceme dotáhnout. Který online mastermind, kurz,... nutně potřebujeme projít. A nebo jsme na opačné straně, kde vidíme jen to, že je celý svět proti nám a jediné co nám zbývá je snít.
A opakovaně se připravujeme o cílovou rovinku. Protože...co když už tam jsme a utíkáme od toho pryč? Co když to, za čím se chceme hnát je pouze konkrétní představa jednoho člověka o tom, jak by měl vypadat šťastný a spokojený život...a my jsme ji vzali za svou a tak přece nemůžeme být šťastní, když to ještě nemáme. Co když nám život každý den dává šanci prožít jej jako dechberoucí podívanou na to, co se děje kolem nás a co úžasného už jsme zvládli, jak moc jsme vyrostli, o kolik víc jsme zmoudřeli a my to jen nevidíme?
Je to také téma a důvod proč jsem do Ikigai koučinku  víc a víc zamilovaná. Jeho hlavním cílem není výkon. Je to proniknutí vrstvami toho, co se na nás nabalilo..co si neseme z rodiny, ze školy, od přátel, kolegů,...k tomu, co je opravdu naše. Plné pozornosti maličkostem. K tomu, co každý opravdu chceme a potřebujeme k tomu, aby každý náš všední den mohl být pro nás krásným představením, v němž hrajeme a užíváme si hlavní roli.  A tolikrát nastane magický okamžik, kdy během ikigai procesu zjistíme, že to, co nejvíc potřebujeme v každodennosti je tak snadné tam mít. A že to tam často i máme. Že si někdy jen neuvědomujeme, že už šťastní jsme, protože chceme jen víc a dál. 
Ikigai pro mne také znamená užívat si cestu.

Zastavit se.

Vychutnávat. 

Vracet se k tomu úplně základnímu, od čeho jsme se v naší složité době tak oddálili, že potřebujeme průvodce, kteří nám drží mapu, abychom došli zpět ke svému srdci a mohli být prostě šťastní. Věřím, že jednou nebude potřeba ani pestrobarevných šatů, které nám mají připomínat, abychom si sebe a svůj život vychutnali tak jak je, právě dnes. Ani koučů, kteří nám pomohou neodbíhat od sebe samých. Až se zase život zjednoduší a zůstane prostor na to základní. Ale k tomu potřebujeme ještě o hodně víc lidí na svých místech. Abychom byli obecně spokojení a řešili věci opravdu z podstaty, ne z našeho zraněného vnitřního dítěte, nebo nenaplněných potřeb, nebo z pozice strachu, přejatých vzorců,...
A než tam budem, jsem tady a ráda věnuju Vašemu pravému já svou plnou pozornost, abychom ho nasytili tím, díky čemu budete každý den ráno vstávat z postele s úsměvem.

Pro koho jsem tady já konkrétně?
Pro vizuální labužnice, decentní výstřednice, něžné vytržnice.

Pro všechny ženy, které vidí důležitost v maličkostech,

Pro ty,které milují pomalá tempo, nebo by si jej chtěly dopřát, jen jim to samotným nejde.

Pro ty, které chtějí opečovat svůj vnitřní svět a potřebují opravdu jemné, ale pevné vedení.

Pro ty, které chtějí nahlížet na svůj život jako na celistvé umělecké dílo, krásné svou jedinečností, jiností.

Pro ty, které chtějí jedinečnost spatřovat ve všedních dnech. PRO VŠECHNY ŽENY, KTERÉ CHTĚJÍ PROŽÍVAT KAŽDÝ VŠEDNÍ DEN JAKO NEOPAKOVATELNÝ ZÁŽITEK. Ne si je natírat na růžovo. Ale být tady a teď a upravit si v maličkostech svou realitu tak, aby byla tou nejkrásnější podívanou právě pro ně. Ikigai koučink je proces. 

Tříměsíční tajuplná,objevná, kouzelná cesta.

K sobě a k místu, kde se váš vlastní cirkus bude nejlépe vyjímat,

najde nejlepší publikum a kde se mu bude nejlépe dařit. 

Kde bude pevně stát.

Kde se v něm bude držet radost.

Kde se dějí kouzla.

Cesta, na níž do hloubky objevíte to, co doopravdy milujete, v čem vynikáte, co svět ve vás potřebuje, za co (A JAK!) dostanete zaplaceno, kudy chcete doopravdy jít a co vám naopak jen bere sílu a potřebujete se naučit tomu říkat s díky NE.

Cena Ikigai procesu s mým provázením

je pro teď

8 000 KČ.

 

(asi tak nezůstane dlouho, ale datum neoznámím...protože jej sama neznám. Závisí na odžité skutečnosti)
Bublají ve vás otázky?
Zvu vás do salonku na ÚVODNÍ SCHŮZKU zdarma. 
Která je a nebo není začátkem vaší objevné, tajuplné a kouzelné cesty. Prozkoumáme během ní, jestli je pro vás Ikigai koučink to pravé a jestli jsme pro sebe tím pravým navzájem. Dozvíte se, jak přesně proces probíhá a hlavně jak přesně by probíhal právě pro vás.

Protože někdo potřebuje spíše najít rovnováhu mezi prací a rodinou, někdo prozkoumat své vztahy,

jiný najít střed svého multipotenciálního podnikání,

někdo najít svou specifickou cestu podnikáním a jak ho v harmonii skloubit s ostatními rolemi (jako třeba já)... a já se těším, s čím vším je možné přijít, protože pestrost lidských případů, to je pro mě ten nejlepší labužnický zážitek.

 

P. S. : Vyjde to jen když to vzájemně funguje. Ověřeno! 

Račte prosím tudy:

Poznej své ikigai

Odkaz vás vede do on-line kalendáře, kde si můžete vybrat svůj termín.
Těším se na vás,

Michaela.