O nalézání spřízněných duší, které z tvé cesty udělají neskutečnou jízdu. Věřím, že tady je najdeš, pokud se ti to jinde nedařilo.

Protože Něžný cirkus je místo velice specifické. Místo zdánlivě neslučitelných hodnot snoubících se v rovnováze, což je klíč podle kterého vybírám z jedinečných materiálů ty úplně nejjedinečnější-ty které většinou zůstanou v polici, protože na šaty jsou pro někoho trochu moc a pro někoho zase ne dost.

A tam přesně mezi nimi leží náš cirkus. Místo pro decentní výstřednice, něžné výtržnice a všechny vizuální labužnice.
Věřím, že láska a respekt k jedinečnosti a k jedinečným potřebám každého člověka, se kterými šiju každé šaty, mají sílu vytvořit prostor pro krásná přátelství - s dalšími lidmi, ale také s námi samotnými.

Protože to ty jsi hlavní hrdinkou svého příběhu, to ty potřebuješ denně prožívat láskyplný vnitřní dialog. A pak budeš vědět kudy jít, budeš prožívat každý den jako krásnou kapitolu fantastického příběhu. Věřím, že když se obklopíme tím, co nás vystihuje, definuje, snáze se nám kráčí, rychleji, lehčeji. Tak pojď, pokud postupuješ podle stejného klíče jako já♥️

Prijď si vybrat, v čem budeš sama sebou, svým světem denního snění nejlaskavěji obklopena. V čem budeš zářit, v čem budeš doma, i když budeš zrovna třeba vyřizovat pochůzky. Pojď si pro šaty, ve kterých budeš prožívat každý všední den jako neopakovatelné představení, napsané tobě na míru♥️

A pokud jsou na tebe šaty přece jen trochu moc, ale s posláním Něžného cirkusu souzníš, přijď i tak. Přijď mi povídat♥️

A kam? To mi napiš ty. Pokud víš o události, kterou by Něžný cirkus krásně doplnil, nebo kterou bychom společně mohli vytvořit napiš mi na mail, nebo na sítích, nebo - pokud chceš víc mých povídání, přihlas se o Dopis z Něžného cirkusu  aneb velmi osobní newsletter. Na hlavní stránce pod výběrem z produktů.
Těším se na spříznění♥️