Já jsem od dětství těkala mezi tím být vidět taková jaká jsem a dělat v čem se cítím na svém místě; a mezi touhou zapadnout, zavděčit se.
Někdy je naše vnímání světa a toho, co nás volá tak specifické, že nám nerozumí ani náš partner ani naše nejlepší přítelkyně. A my se cítíme samy, začneme o sobě pochybovat, necháme se stáhnout. Pohřbíváme svou intuici. A proto jsem tady já. Jsem ženám rukou kolem ramen na cestě mezi dvěma světy. Látky, se kterými pracuju, vybírám čistě s tímto záměrem. Ušiju ti šaty, které budou veřejným prohlášením o tom kým jsi. Celému světu. Ať už se přestanou snažit tě nacpat do škatulky “ale takto je to správně, taková bys měla být”. Ale hlavně veřejným prohlášením sobě samotné. Ušiju ti šaty, které budou snubnim prstenem, do kterého se celá oděješ. Který ti bude stále připomínat, pro co ses v životě rozhodla. K čemu ses zavázala sama sobě. Co nezdravého opouštíš. Kam už nechceš a čeho chceš mnohem víc, v čem se chceš koupat.
Obleču tě do něhy a pochopení pro tvoji jedinečnost, budu ti rukou kolem ramen, až se rozhodneš říct ANO cestě svého srdce.