Zní to už trochu jako fráze, ale je to čistá pravda. Však je také mou top životní hodnotou LÁSKA.
Jako učitelka v MŠ jsem vždycky měla nejvíc pochopení pro ty největší speciály. Nejvíce mě naplňovalo ukazovat jim i ostatním dětem v kolektivu, jak jsou úžasní a jak se sebou pracovat a vnimat se tak, abychom jako společenstvi dokázali co potřebujeme právě díky jinosti každého z nás a měli se při tom krásně. Milovala jsem pozorovat, jak roztávají, jak se najednou vidí jinak, jak dokážou být uvědomělí a podporovat se navzájem, společne pracovat na tom, abychom to priste zvládli lépe.
Teď dělám totéž.
Jen ksem sestoupila hlouběji. Protože naše budoucnost není jen v těch dětech. Začíná už u těch, kdo o ne pečují. A to jsou převážně ženy.
Každá jedna, která bude mít naplněné své potřeby, bude ctít svou sílu a vnimat svoje dary je pro mě uzdraveným kouskem světa a sama pak muže léčit dál.
Chtela bych být jednou certifikovanou ikigai koučkou a průvodkyní, ovládat mindfulnes techniky a spoustu dalších berliček..ale muj koncept mi už tak dava velký smysl.
Protože v mých nepřehlédnutelných šatech si nelze nevzpomenout, nelze nebádat KDO JSEM já, proč jsem si je koupila a uzavřít se v nich ve svém světě a jen se vnimat, kdykoliv se začnu cítit ztracena♥️