Často se mě někdo ptá. A já jsem vždycky moc ráda, protože v nás má vzbuzovat otázky. Ale nikdy neodpovím tak, abych byla spokojená. (Naposled včera) Protože neumím být stručná. Protože každá myšlenka mi přinese pět dalších a posouvá mě dál na širý oceán. Protože ani Něžný cirkus nemá jen jeden výklad, jen jedno poslání.
Dnes vám to tedy dávám písemně všechno najednou..pravděpodobně tedy na pokračování😊
♥️Něžný cirkus, to je ženská duše. Někdy jsme laskavou náručí, pochopením, plynoucí řekou..a někdy děláme rozruch. A je to v pořádku, být obojím. Nemít v životě jen jednu roli. I modely, které vytvářím, dostávají jména rolí, které může žena mít. Protože vím, že potlačovat některou z části sebe sama nikdy nevede k ničemu dobrému. I když to často děláme proto, “že by se to nehodilo”. Kvůli lidem kolem nás. A paradoxně kdyz si nedovolíme být plně samy sebou, není dobře kromě nás samotných ani těm lidem kolem..
Tak se neboj plně prožívat, vychutnávat, být jiná než..(dosaď si)..ano- někdy to stojí i ztráty. Ale většinou přicházíme jen o to, co nam ve skutečnosti nesloužilo, jen nás ovládalo - prověřeno!
Pojď se mnou sdílet a vytvářet fantastický ansámbl žen, které chtějí byt milovány pouze pro to, kým doopravdy jsou. Žen, které vědí, že láska začíná u nás samotných♥️ Přidáš se s laskavými i třeskutými okamžiky? Udělejme nádhernou sbírku🙏: